12 kwietnia 2014 w Global Village na świętokrzyskim , nasze dzieci spotkały sie na spotkaniu świątecznym Happy Easter.

Chociaż w sobotę nie ma zajęć ,a spotkanie zaplanowano na godzine 9.00,dzieci licznie przybyły.

  W salach zapanowała wiosna !. Poszły w ruch kolorowe bibuły,papiery,kartony,kredki i farby. Na głowach dzieci pojawiły się ozdobne opaski z motywami światecznych baranków,zajączków i kurczaków.

  Z ogromnym zapałem uczestniczyły w zaplanowanych atrakcjach; czarno białe malowanki szybko pokryły się wspaniałymi kolorami wiosny i ozdobiły okna szkoły.

  Oczywiście nie mogło zabraknąć pisanek. I tu dzieci wykazały się duża pomysłowością.Z dużym skupieniem obserwowały jak wydmuszki pokrywają sie kolorowymi naklejkami,tworząc bajeczne pisanki.

  Kiedy emocje były już bardzo duże ,z uśmiechem częstowano się babką wielkanocną.

  Niemogło zabraknąć też rzeżuchy ,którą dzieci samodzielnie zasiały,żeby później obserwować jak rośnie.

  Na koniec każde dziecko utrwaliło swoją obecność na pamiątkowym zdjęciu ,ze swoimi pracami.

      Trzy godziny minęły bardzo szybko i nikomu nie chciało się kończyć wspaniałej zabawy. Trzeba było jednak się rozstać.Każde dziecko wyłowiło z koszyczka wielkanocnego zajączka lub jajeczko i zadowolone wróciło z rodzicami.

 

Spotkanie było bardzo udane ,wrażenia opowiadane koleżankom i kolegom ,którzy nie byli ,napewno zachęci ich i w przyszłym roku nie zrezygnują z takiej atrakcji.

Artykuł orginalnie utworzony 27.04.2014r.. Został przeniesiony 6.07.2014r. ze strony www.gv.edu.pl , gdzie miał 237 odsłon.