×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Kursy dla dzieci

 

 

Oferujemy kursy dla dzieci na poziomach od A1 do A2 w grupach wiekowych:

- Dzieci w wieku przedszkolnymdymek

- Dzieci klas I-IIdymek

- Dzieci klas III-VIdymek

 

Uwaga!

Określenie poziomu odbywa się na podstawie testu pisemnego i krótkiej rozmowy. W ramach poziomu można wybrać odpowiednio pasujący termin zajęć grupy (w miarę wolnych miejsc).

Testy wstępne odbywają się w godzinach zapisów i są sprawdzane natychmiast. Testy są bezpłatne i nie zobowiązują kandydata do zapisania się na kurs.

 Każdy słuchacz rozpoczynający kurs otrzymuje:

 

  • Komplet podręczników.
  • Login i hasło umożliwiające korzystanie z Wirtualnego Sekretariatu, Wirtualnego Otoczenia Edukacyjnego "moodle" oraz z multimedialnego kursu "Global Village Online".
  • Legitymację umożliwiającą bezpłatne korzystanie z biblioteki, wideoteki i innych zasobów szkoły, a na życzenie także: bezpłatne konto poczty elektronicznej, bezpłatne miejsce na serwerze szkoły na własną stronę www.
  • Możliwość udziału w dodatkowych zajęciach językowych.

 

 gv dziecko

Dla wszystkich grup organizujemy bezpłatne warsztaty językowo-plastyczne oraz zajęcia językowo-kulturowe. Zajęcia te cieszą się dużym zainteresowaniem dlatego w tym roku szkolnym poszerzamy ofertę o większą ilość godzin. Dodatkowo słuchacze mogą przyprowadzić ze sobą kolegę czy koleżankę. 

Podczas trwania kursu zapraszamy również naszych nawet najmłodszych słuchaczy do wzięcia udziału we wewnętrznych konkursach  językowych z nagrodami.